Featured item: Mick filosofeert: van ledenpop tot poppenspeler deel 2
Mick filosofeert: van ledenpop tot poppenspeler deel 2
Als je mediteert, raken gedachten over gedachten, en gedachten over het lichaam langzaam op de achtergrond. Desondanks is er het lichaam, als ervaring. Wie of wat is dat? Lees meer »
Valentijnsdag in geuren en kleuren
- 14-02-2012
Als je een Thaise geliefde hebt zul je er niet aan ontkomen om op 14 februari, of wellicht al het weekend daaraan voorafgaand, van je genegenheid voor haar blijk te geven. Een schitterend cadeau waarmee je haar hart sneller laat kloppen of toch maar gewoon een bloemetje?
Bloemen ontvangen of geven kan een romantische betekenis hebben afhankelijk van het soort. In Nederland heeft een bos rode rozen ook een hele andere betekenis dan bijvoorbeeld een pot chrysanten. Ook in Thailand stralen rode rozen iets romantisch uit maar ook bloemen zoals camelia’s, anjers en narcissen doen een Thais vrouwenhart smelten.
Lees verder op www.thailandblog.nl
Social media
| Tweet |
Laatste nieuws
- Bart Römer nieuwe directeur Filmacademie
- 16-05-2012
- BOS zoekt management assisent
- 03-05-2012
- Azië gaat erop vooruit in persvrijheid
- 02-05-2012
- Aung San Suu Kyi heeft haar paspoort
- 14-05-2012
- BOS zoekt leden algemeen bestuur
- 03-05-2012
- Japan scheldt Birma 2,8 miljard euro kwijt
- 25-04-2012
