De flash player en JavaScript ondersteuning zijn nodig om dit te bekijken.

Change Your Mind Day 2010
- Auteur: Anne Kleisen
- Geplaatst op: 23-06-2010
- Reacties: 0
- Waardering: 2,6 Sterren





De eerste Change Your Mind Day, een initiatief van het Amerikaanse blad Tricycle, was in 1993. Het doel was en is om mensen op een laagdrempelige manier kennis te laten maken met diverse vormen van meditatie.
De zonovergoten Change Your Mind Day 2010, gepresenteerd door Lucia Rijker, was een doorslaand succes. Zo'n 2500 mensen hebben zondag 5 juni in het Amsterdamse Oosterpark kunnen kennismaken met mediteren. Volgend jaar is er weer een Change Your Mind Day. Niet alleen in Amsterdam, maar in meer steden tegelijk.
Meer info: www.changeyourmindday.nl
Camera en montage: Jan Merlin Marski
Social media
| Tweet |
Plaats op je eigen website
Laatste video's
- Global Mala festival
- 31-01
-
- De zon scheen, er was yoga, meditatie, muziek, en alles wat je van de zomer mag verwachten. Het was het Global Mala festival!
- Wat raakt jou?
- 04-01
-
- 'Wat heeft jou het afgelopen jaar het meeste geraakt?' vroeg Anne Kleisen eind 2011 aan de mensen in haar naaste omgeving. De antwoorden zijn zeer divers.
- PLAY! Natural Dance Party
- 06-12
-
- Bij PLAY! Natural dance party gaat iedereen op geheel eigen wijze uit zijn dak. Wat is het verschil met een gewone dansavond? Ivar van Hoorn neemt een kijkje.
- Rotterdam Zuid meets Tibet
- 09-11
-
- Wat gebeurt er als je jongeren uit Rotterdam Zuid samenbrengt met twee Tibetaanse monniken? Dan gaan ze dansen! Marieke Koenders maakte er een documentaire over.
- Hello Mindfulness
- 18-01
-
- Ja, de rozijn kennen we nou wel. En toch blijft ie fascineren, in elke mindfulness workshop weer.
- Boeddha in de etalage
- 04-09
-
- Je hoeft maar twee winkelstraten door te lopen of je ziet talloze winkels met boeddhabeelden. Hebben die beelden nog een spirituele betekenis of is het pure decoratie?
- Hoop voor Tibet
- 24-11
-
- Tibetanen gingen in hongerstaking tijdens het China mensenrechtenoverleg op 16 november. Durft Nederland net als de VS en Duitsland een standpunt in te nemen tegen het Chinese bewind?
- Dierenbevrijdings ritueel
- 21-09
-
- Bevrijd de dieren! Ook dieren hebben een ziel, en zijn door karma in hun huidige leven terecht gekomen. Hoog tijd om alle honden, katten en wormen te bevrijden.

Reageer
Om te reageren moet je ingelogd zijn.
Meld je aan op de registratiepagina of log in.